Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Dołóż swoją cegiełkę do ULEpszania świata

Gdzie?
Dołóż swoją cegiełkę do ULEpszania świata

Czy można połączyć dobry uczynek z kupowaniem? Można. ULEpszając otaczający nas świat. Z  tym przesłaniem CH Focus rozpoczyna akcję związaną z ratowaniem pszczół, a zarazem wspierającą potrzebujących. W ramach inicjatywy już 5 września mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli wesprzeć podopiecznych Fundacji Nowe Pokolenie, nabywając za symboliczną wpłatę słoiczek miodu z pasieki zlokalizowanej na dachu CH Focus. Zebraną kwotę organizatorzy przekażą na wyposażenie sali terapeutycznej dla dzieci z szerokim spektrum autyzmu.


Akcja „Miodobranie” odbędzie się w sobotę, 5 września na terenie centrum handlowego Focus. W tym dniu goście odwiedzający centrum będą mogli za dowolną kwotę nabyć słoiczek miodu, wspierając w ten sposób podopiecznych Fundacji Nowe Pokolenie. Ponadto, do każdego sprzedanego słoiczka, CH Focus przekaże 10 zł na rzecz dzieci z autyzmem.


Honorowy Patronat nad akcją objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Pan Piotr Całbecki.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem