Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Spotkanie z Iloną Wiśniewską

Gdzie?
Spotkanie z Iloną Wiśniewską

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Iloną Wiśniewską – reporterką i fotografką, autorką książek „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen”, „Hen. Na północy Norwegii”, „Lud. Z grenlandzkiej wyspy”.
Współpracuje z „Polityką” i „Dużym Formatem”. Mieszka w północnej Norwegii. To właśnie tam zaczęła pisać książki. Pierwsza z nich - „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen” - ukazała się w 2014 roku. Za opublikowaną trzy lata później książkę „Hen. Na północy Norwegii” otrzymała nagrodę Traveler National Geographic. Ostatnia książka „Lud. Z grenlandzkiej wyspy”, wydana w roku 2019, przyniosła jej Kryształową Kartę Polskiego Reportażu – Nagrodę Prezydenta Miasta Lublina. Jest laureatką Złotej Sowy – nagrody Klubu Inteligencji Polskiej w Wiedniu, przyznawanej twórcom propagującym polską kulturę za granicą.
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 17.08.2020, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).
UWAGA!
Uczestnicy spotkania mają obowiązek zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczek.
Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem