EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Żabson - koncert

Gdzie?
Żabson - koncert

Młody Boss wraca do Bydgoszczy i już 7 sierpnia wystąpi na najbardziej gorącej scenie tego lata w mieście nad Brdą ! Na koncercie usłyszymy najnowsze numery Żabsona oraz materiał z "Internaziomal"!
Żabson to utalentowany reprezentant nowej fali na polskiej scenie hip-hop. Urodzony w 1994 roku raper swoją karierę zaczął od bitew freestyleowych, które przyniosły m.in. dwa zwycięstwa kieleckiej edycji Arrogant Freestyle Battle. Znany jest z nowoczesnego flow, abstrakcyjnych gier słownych i nietuzinkowych konceptów artystycznych. Sznytu scenicznego nabrał, występując m.in. jako hype-man u boku legendy polskiej sceny - Borixona. Ponadto ma na koncie współpracę z jej ścisłą czołów-ką, jest członkiem kolektywu SB Maffija, a jego koncerty wyróżniają niezwykła żywiołowość i do-skonały warsztat. Swoje odważne pomysły i rosnącą popularność przekuł w sukces pierwszego so-lowego albumu "To Ziomal", który ukazał się w lutym 2018 roku, osiągając status złotej płyty.
Projekt współfinansowany że środków Miasta Bydgoszczy.
UWAGA!
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Bilety kupicie na Going
https://purchase.goingapp.pl/kup-bilety/zabson-w-wakepark-bydgoszcz-2020/sierpien-2020
1 pula 39 PLN
2 pula 49 PLN
3 pula w dniu koncertu 59 PLN


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem