Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Milena Wiśniewska

Gdzie?
Milena Wiśniewska

Jest absolwentką studiów z zakresu teorii muzyki w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Interesują ją różne gatunki muzyczne – z jednej strony muzyka dawna, szczególnie barokowa, ale nie stroni również od dobrego popu, muzyki rockowej czy alternatywnej. Bliska jest jej także twórczość spod znaku tak zwanej piosenki literackiej i to właśnie utwory z tego nurtu wykonuje najczęściej.
Działa również na kilku innych polach. W oparciu o własne doświadczenia pisze artykuły, poświęcone muzycznej edukacji osób niewidomych. Ponadto w swoich tekstach na portalu Megafon podejmuje tematykę stosunku społeczeństwa do osób z niepełnosprawnościami.
Oprócz tego pasjonuje ją radio, prowadzi audycje w radiu internetowym.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca”


____________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem