Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Półkolonie z Planetą Robotów - Bydgoszcz lato 2020

Półkolonie z Planetą Robotów - Bydgoszcz lato 2020

Informacje od Organizatora:
Na Planecie Robotów  prowadzimy letnie zajęcia, na których pokazujemy, że z właściwym podejściem nauka jest czystą przyjemnością. Z pomocą inteligentnych zestawów LEGO® Mindstorms nasi instruktorzy pokazują dzieciom, jak zbudować swoje mobilne roboty marzeń. W ten sposób wszyscy uczestnicy półkolonii w Bydgoszczy poznają podstawy fizyki, programowania oraz zasad owocnej pracy w grupie. W tym roku nowość! Nauczymy się zagadnień szkolnych w środowisku Minecrafta. Wiedza zdobyta na półkoloniach pomaga uzyskać dobre wyniki w szkole. Dodatkowo przeprowadzimy szereg animacji artystycznych i sportowych. Nie zabraknie wyjść na świeże powietrze!
Doświadczeni opiekunowie zadbają o miło spędzony czas i bezpieczeństwo. Codziennie zapewniamy pełne wyżywienie, które bez dodatkowych opłat możemy dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka. Do tego zapewniamy też opiekę od godziny 7:30 do 17:30.
Zarezerwuj miejsce na półkoloniach na Planecie Robotów w Bydgoszczy.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem