EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Międzynarodowy Dzień Kajakarza Kayakmania Bydgoszcz 2020

Gdzie?
Międzynarodowy Dzień Kajakarza Kayakmania Bydgoszcz 2020

Bardzo trudny organizacyjnie rok 2020 zmusza nas do kompletnej zmiany formuły tegorocznej imprezy. W roku 2020 rezygnujemy z rozbudowanego programu. Nie będzie żadnej formy współzawodnictwa ani pikniku na Wyspie Młyńskiej.


A teraz pozytywne informacje.


Żeby Was nie odzwyczaić od Kayakmanii mamy oryginalną propozycję. W terminie Kayakmanii w bydgoskiej Fabryce Lloyda odbędzie się biesiada kajakowa połączona z koncertem muzyki turystycznej. Zaproś znajomych, turystów, kajakarzy i wspólnie pobiesiadujemy przy znanych turystycznych szlagierach.


W sobotę 29.08.2020 r., na miejskim odcinku Brdy w Bydgoszczy wszyscy razem popłyniemy kilkunastokilometrową pętlę. Nie ma w tym roku wpisowego, a wstęp na biesiadę to symboliczna opłata.


Apelujemy do wszystkich klubów turystyki kajakowej z kujawsko–pomorskiego i innych regionów o mobilizację i zgłaszanie się na Kayakmanię 2020.


Policzymy się przed przyszłoroczną próbą bicia rekordu Guinnessa w paradzie kajakowej?


 Zapraszamy mieszkańców do rejestracji uczestnictwa w kajakach organizatora.


Wypożyczalnie, zapraszamy do użyczenia kajaków.


Wkrótce nowe informacje.


Gorąco pozdrawia zespół KAYAKMANII.


__________________________________


KAYAKMANIA to impreza plenerowa skierowana do sympatyków rekreacji wodnej. Przeznaczona jest dla  osób czynnie uprawiających kajakarstwo turystyczne jak i dla amatorów, którzy nigdy nie pływali w kajaku. Celem KAYAKMANII jest popularyzacja kajakarstwa w Polsce i poza granicami kraju oraz integracja turystów z Polski z mieszkańcami miasta jako element budowania marki Miasta Bydgoszcz.


Corocznie na Kayakmanię składa się szereg konkurencji wyścigowych, pokazowych, imprez towarzyszących oraz piknik na Wyspie Młyńskiej z wieloma atrakcjami dla uczestników oraz mieszkańców.


W zeszłym roku pobiliśmy Rekord Guinnessa w Bydgoskiej Paradzie Kajakowej. Natomiast w tym roku odbyła się już trzecia edycja imprezy, podczas której staraliśmy się ustanowić Rekord Polski w Bydgoskiej Paradzie Kajakowej. O wyniku poinformujemy. 


Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy. 


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem