EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

WYDARZENIE IMPRESARYJNE: KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ ZWIERZĄT - ANIMALS

Gdzie?
WYDARZENIE IMPRESARYJNE: KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ ZWIERZĄT - ANIMALS

Informacje od Organizatora:
Organizator: ANIMALS
W przerwie koncertu odbędzie się kwesta. Dochód z kwesty i koncertu przeznaczony jest na niesienie pomocy skrzywdzonym zwierzętom.
Trio zagra Chopina i Mozarta w aranżacji Krzysztofa Herdzina. To nie przypadek, że artysta zagra na koncercie dla Animalsów… Od zawsze jest blisko ze zwierzętami. Miał koty, teraz psy, a 4,5 miesiąca spędził jako wolontariusz na Jamajce, pracując w schronisku dla psów i – po odbytym kursie weterynaryjnym – jako pomoc lekarza w przychodni. Mówią o Herdzinie „Dogwhisperer”
Bilety do nabycia na www.bilety24.pl oraz w kasie biletowej FP
Nieuchronnie zbliża się zima, pora roku nadzwyczaj dokuczliwa dla wolno żyjących i bezdomnych zwierząt. Członkowie bydgoskiego Towarzystwa Pomocy Zwierzętom ANIMALS jak zawsze w tym czasie zabiegają o pomoc dla swych podopiecznych, naszych Braci Mniejszych. Filharmonia od lat wspiera i mocno angażuje się w te szlachetne akcje.
Towarzystwo zaprasza na koncert z udziałem KRZYSZTOF HERDZIN TRIO, w którym uczestniczyć będzie, jak zawsze, prawdziwa i hojna, bydgoska „śmietanka”. W przerwie koncertu odbędzie się kwesta. Dochód z kwesty i koncertu przeznaczony jest na niesienie pomocy skrzywdzonym zwierzętom.
Przed koncertem Animalsi będą zbierać karmę dla bezpańskich kotów!
Okażmy serce, nie szczędźmy przysłowiowego grosza, które może uratować niejedno biedne, wygłodzone czy chore zwierzątko
KRZYSZTOF HERDZIN TRIO to czołowi polscy jazzmani, znani ze swych znakomitych kreacji:
Krzysztof Herdzin, urodzony w Bydgoszczy, jeden z najwybitniejszych muzyków w Polsce, wszechstronny pianista, kompozytor, dyrygent i aranżer utytułowany jazzman. Doktor sztuk muzycznych, wykładowca bydgoskiej Akademii Muzycznej.
Więcej https://www.herdzin.com.pl/
Robert Kubiszyn – kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor i producent, jest jednym z najbardziej poszukiwanych w Polsce muzyków sesyjnych. Prowadzi własne zespoły i nagrywa pod własnym nazwiskiem.
Więcej http://www.robertkubiszyn.com/
Cezary Konrad – perkusista, kompozytor, aranżer. Przez czytelników miesięcznika Jazz Forum, wg rankingu Jazz Top, nieprzerwanie od 1992 uznawany za najlepszego polskiego perkusistę jazzowego.
Więcej https://www.cezarykonrad.com/


 ______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem