Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Teatrzyk pt. Podwórko Dyzia Piórko

Gdzie?
Teatrzyk pt. Podwórko Dyzia Piórko

Czas na zabawę z bajkami Juliana Tuwima! Dzieci odwiedzające 21 września Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz odtworzą z aktorami opowieść o słynnej rzepce. Do zabawy zaprosi widzów urwis Dyzio Piórko.
„Zasadził dziadek rzepkę w ogrodzie…” – czy wszystkie dzieci znają historię, przedstawioną w wierszu Juliana Tuwima? Spektakl, który odbędzie się 21 września, wciągnie dzieci w zabawę z Dyziem Piórko i Zyziem Blaszką, którzy odtworzą z widownią znaną historię. Moc zabawy gwarantowana!
Bezpłatne przedstawienia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbywają w ramach autorskiego cyklu dla dzieci pt. „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. W trzecią sobotę każdego miesiąca na maluchy czeka spora dawka pozytywnej energii i zabawy, a wszystko to dzięki niesamowitym, pełnym zwrotów akcji opowieściom, wyrazistym postaciom i barwnym dekoracjom.
Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem