EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Wieczór wspomnień o Jerzym Sulimie-Kamińskim oraz promocja książki Okruchy pamięci

Gdzie?
Wieczór wspomnień o Jerzym Sulimie-Kamińskim oraz promocja książki Okruchy pamięci

21 września 2019, w Salonie Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy odbędzie się wieczór wspomnień poświęcony Jerzemu Sulimie-Kamińskiemu połączony z promocją książki “Okruchy pamięci”. Wydawnictwo jest zbiorem felietonów Sulimy-Kamińskiego, opisujących Bydgoszcz i życie jej mieszkańców. Teksty te publikowane były w Dzienniku Wieczornym a w szerszym ujęciu pojawiły się w Moście Królowej Jadwigi. Fragmenty książki zaprezentują: Zbigniew Ostrowski – Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Łukasz Ignasiński – aktor Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu. Wieczór dopełnią archiwalne nagrania filmowe oraz oprawa muzyczna.  Spotkanie poprowadzi Urszula Guźlecka.
Po spotkaniu będzie istniała możliwość zakupu wydawnictwa. Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania od 2 września w KPCK.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem