EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

22. Targi Mieszkaniowe - Jesień 2019

Gdzie?
22. Targi Mieszkaniowe - Jesień 2019

Targi Bydgoskie SAWO mają przyjemność zaprosić na najbliższe 22. Targi Mieszkaniowe - Jesień 2019, które odbędą się w hali HSW „Immobile Łuczniczka” w Bydgoszczy ul. Toruńska 59 w dniach 16 - 17 listopada 2019.
Jesienne Targi Mieszkaniowe są kolejną okazją do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi klientami i zaprezentowania im nowych inwestycji oraz aktualnie oferowanych w sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego i wtórnego, a także do przedstawienia oferty kredytowej oraz propozycji dotyczących wyposażenia, urządzenia i usług mieszkaniowych. Targi, poza aspektami handlowymi, spełniają również istotne funkcje promocyjne i wizerunkowe, a bezpośrednie rozmowy handlowe rozwijają relacje biznesowe.
Do uczestnictwa w targach zapraszamy firmy związane z rynkiem mieszkaniowym tj.: deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe, biura nieruchomości oraz banki, instytucje finansowe, a także firmy budowlane, wyposażeniowe, producentów materiałów i urządzeń, projektantów i ekspertów oraz urzędy, organizacje i media rynku nieruchomości.
Targom towarzyszyć będą seminaria obejmujące tematykę mieszkaniową i finansową oraz bezpłatne porady ekspertów. Tradycyjnie podczas targów rozstrzygnięty zostanie konkurs dla wystawców, w który wyróżnione zostaną najlepsze ekspozycje i stoiska wystawowe.
Z kolei dla odwiedzających targi przygotowany zostanie specjalny informator zawierający zbiór prezentowanych inwestycji mieszkaniowych z ich charakterystyką, zdjęciem oraz lokalizacją na mapie Bydgoszczy. Zapraszamy więc wystawców do prezentacji swoich ofert w tym informatorze, który będzie bezpłatnie kolportowany wśród gości targowych.
Serdecznie zapraszamy Firmy związane z rynkiem nieruchomości do udziału w targach. Zgłoszenia, które wraz z przedpłatą przesłane zostaną do 15 września br., korzystają z ceny promocyjnej oraz rabatu za wielokrotność udziału.
We wszystkich sprawach związanych z targami pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt tel.: 52 581 10 09 lub 604 635 135 oraz e-mail: dom@sawo.pl.
Marek Jankowski
Dyrektor Projektu


___________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem