Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Konferencja prasowa - wyniki badań dot. młodzieży i facebooka

Gdzie?
Konferencja prasowa - wyniki badań dot. młodzieży i facebooka

Instagram czy facebook? - który z nich jest bardziej popularny wśród młodzieży? Czym różnią się dziewczęta od chłopców tworząc swoje profile? I jak budują swoją tożsamość za pomocą Internetu? Po co młodzi ludzie tworzą fikcyjne konta na portalach społecznościowych i jak często się to zdarza?
Odpowiedź na te i inne pytania znajdziemy w wynikach badań dr Jolanty Jarczyńskiej z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Badania te zostały przeprowadzone za pomocą metody sondażu diagnostycznego na reprezentatywnej, losowo wybranej próbie młodzieży w wieku 16-20 lat w Bydgoszczy (N = 1.541)
Zapraszamy na konferencję prasową, podczas której zostaną zaprezentowane wyniki niniejszych badań: w poniedziałek 22 lipca, o godzinie 12:00 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Chodkiewicza 30, Sala Rady Wydziału i Instytutu Pedagogiki.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem