Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

X Jubileuszowa Konferencja Psyche-Ciało-(Nie)Bezpieczeństwo

X Jubileuszowa Konferencja Psyche-Ciało-(Nie)Bezpieczeństwo

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii działające w Instytucie Psychologii UKW w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić na X Jubileuszową Konferencję Psyche-Ciało-(Nie)Bezpieczeństwo.
Konferencja będzie okazją do wysłuchania wielu interesujących wykładów z dziedziny psychologii i nauk pokrewnych. Studenci z całego kraju będą mieli możliwość zaprezentować wyniki swoich badań, a ponadto uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konferencji jak i w wydarzeniach towarzyszących.
Konferencja Psyche-Ciało ma swoją tradycję. Każdego roku częściowo zmienia swoją nazwę. Połączenie „Psyche-Ciało” pozostaje niezmienne, a nowa końcówka — w tym roku (Nie)Bezpieczeństwo — nawiązuje do tego, że świat się zmienia, pojawia się nowa aktualna problematyka, na której chcielibyśmy postawić akcent. Znaczenie ukrytego w nawiasie "Nie" w nazwie tegorocznej i poprzednich konferencji również pozostaje niezmienne. Ma na celu pokazać dwojaką możliwość istnienia danego zjawiska we współczesnym świecie, a tym samym skłaniać do refleksji. W 2019 roku skupimy się na (Nie)Bezpieczeństwie.
Organizatorzy: Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii.
Patronat Honorowy: Dyrektor Instytutu Psychologii, prof. zw. Janusz Trempała.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem