Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Sensoplastyka - zajęcia dla dzieci

Sensoplastyka - zajęcia dla dzieci

Informacje od Organizatora:
Pierwsze zajęcia z planowanego cyklu spotkań na temat historii sztuki dla najmłodszych. Nie będzie to typowa, szkolna lekcja plastyki czy historii. Nie będzie ocen ani sztywnych wskazówek.
Jeśli twoje dziecko lubi eksperymenty, jest ciekawe świata, a Ty, drogi Rodzicu, chcesz zadbać o rozwój jego kreatywności - ta propozycja skierowana jest właśnie do Was.
Zapraszamy dzieci w wieku 8 - 12 lat na warsztaty pełne niespodzianek. Będziemy rozmawiać o kolorach. Działamy przez zabawę, doświadczanie i twórczość. Wymagamy wygodnych ubrań, uśmiechniętej buzi i chęci do działania.
Na zajęciach sprawdzimy co wspólnego mają podstawowe produkty kuchenne i kolory. Dowiemy się wiele na temat koła barw oraz poznamy artystów, którzy wyjątkowo lubili eksperymenty kolorystyczne. Na koniec będziemy malować w bardzo nietypowy sposób. Całość okraszona zostanie kilkoma zabawnymi ćwiczeniami, które zadbają o rozwój dziecięcej wyobraźni.
Prowadzącą warsztaty jest Wiktoria, krytyk artystyczny i pedagog specjalny. Pracuje z dziećmi w przedszkolu integracyjnym: prowadzi tam zajęcia z arteterapii. Możecie ze spokojną głową zostawić dzieci pod jej opieką i pójść na kawę.
Zapisy: https://sensoplastyka1.evenea.pl/


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem