Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Czujemy bluesa na wiosnę - koncert zespołu Green Grass

Gdzie?
Czujemy bluesa na wiosnę - koncert zespołu Green Grass

Jako pierwszy tej wiosny zagra W ĆMIE stary, dobry Green Grass. Zespół zaistniał na polskiej scenie bluesowej już w roku 1991. Posługuje się uniwersalnym muzycznym językiem, wywodzącym się z najlepszych tradycji bluesa. W jego repertuarze znajdziemy klasyczne bluesowe evergreeny oraz własne kompozycje.                                                                       Green Grass jest laureatem prestiżowych festiwali, muzycy wielokrotnie występowali na największych imprezach bluesowych. Mieli też okazją zagrać wspólny koncert z legendą angielskiego rythm and bluesa - zespołem The Animals. Występowali też na jednej scenie z takimi gwiazdami światowego bluesa jak: Dave Kelly, Canned Heat, Cephas & Wiggins czy Junior Wells.
Od 2012 roku grupa współpracuje z amerykańskim pianistą Shrimp City Slim’em w ramach projektu „Transatlantic Blues Project”.
Chłopcy czują bluesa, co nie jest wcale tak oczywiste w kraju nad Wisłą.


______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem