Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Być kobietą - Steffi Mal & Ola Tatulińska

Gdzie?
Być kobietą - Steffi Mal & Ola Tatulińska

Steffi Mal (Stefania Malinowska)
Bydgoska wokalistka,uzdolniona muzycznie i plastycznie.
Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych.
Trenowała gimnastykę akrobatyczną na obiektach sportowych KKS "Brda"i WKS "Zawisza". Obecnie instruktor gimnastyki tanecznej.
Ma za sobą współpracę z muzykami w kraju i za granicą, z zespołami: „Polish Music Band-SAS”, „Rajd Band”, „The Brass Band”, „Karo”, „Kapelnia Rodeo”, „Silver Duo”.
Wystąpi z coverami znanych utworów polskich i zagranicznych.
Ola Tatulińska prowadzi od dwóch lat bloga „O co tu biega?, w którym publikuje zarówno teksty o życiu, jak i fotorelacje ze sportowych wydarzeń. Tematy, które porusza na blogu, bliskie są każdemu człowiekowi. Potrafi zarówno wzruszyć, jak i rozbawić do łez. Pisze opowiadania, felietony, eseje.Jej marzeniem jest wydanie książki.
Jest mamą nastolatka. Praca polonisty daje jej poczucie spełnienia i ogrom satysfakcji. Za osiągnięcia w pracy z młodzieżą otrzymała w ubiegłym roku Nagrodę Prezydenta Bydgoszczy. Kocha życie,ludzi i sport.Jest żywiołową i pełną ekspresji indywidualistką twardo stąpającą po ziemi. Lubi tańczyć i śpiewać.
Przebiegła kilka maratonów w Polsce i Europie, od paru lat bierze udział w triathlonach. Wiele razy stawała na podium. Do jej największych osiągnięć należy zdobycie III miejsca w kategorii wiekowej w Mistrzostwach Polski na dystansie pełnego Ironmana. Jako jedna z parudziesięciu kobiet przepłynęła 4 km, 180 km przejechała na rowerze,a następnie 42 km przebiegła. Wszystko to w jednym czasie i miejscu.


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem