Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Wernisaż wystawy projektów dyplomowych studentów Wzornictwa UTP 2019

Gdzie?
Wernisaż wystawy projektów dyplomowych studentów Wzornictwa UTP 2019

Zapraszamy na kolejną, dziewiątą już wystawę prac dyplomowych studentów Wzornictwa UTP. Ekspozycja ta przybliży wspólne działania studentów i ich opiekunów, powstałe w ostatnim roku akademickim. Zaprezentowane zostaną różnorodne projekty z wielu sfer dizajnu – od mebli, artykułów wyposażenia wnętrz, po tekstylia czy elementy wypełniające przestrzeń publiczną. Każdy z tych projektów, to gotowa i w pełni profesjonalna oferta dla producentów, przygotowana przez młodych projektantów, którzy rozpoczynają dopiero swoją twórczą drogę na rynku. Mimo młodego wieku, mimo niewielkiego jeszcze doświadczenia, są to projekty na wskroś dojrzałe, zawierające w sobie jednak spory ładunek młodzieńczej fantazji i energii. Warto je zobaczyć, warto się im przyjrzeć, warto je też… produkować – to uwaga dla producentów.
Wystawa projektów dyplomowych odbywa się w ramach trzeciej edycji Young4Design, czyli konferencji i wystaw, które są pokazem kreatywności i możliwości studentów oraz absolwentów Wzornictwa bydgoskiej uczelni.
Przed otwarciem wystawy zapraszamy 26 i 27 lutego od godz. 10.00, na obrony prezentowanych w Galerii bwa prac. Będzie to z pewnością ciekawa forma poznania wszystkich krętych ścieżek, którymi podążali młodzi dizajnerzy, pracując nad swoimi pomysłami.
ul. Gdańska 20
Koniec 17.03.2018


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem