Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Wakacyjna środa w zoo

Gdzie?
Wakacyjna środa w zoo

W środę 4 lipca zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach cyklu Wakacyjne środy w zoo. W programie m.in. gry, zabawy i spotkanie z tajemniczym gościem.
Zajęcia odbędą się w godzinach 11-12.30, a ich tytuł to Kolorowy świat płazów i gadów. Spotykamy się w specjalnie przygotowanym punkcie w dziale ptaków, a przy niesprzyjającej pogodzie w pawilonie Akwarium Terrarium. Podczas spotkania uczestnicy będą szukali odpowiedzi na pytania: co oznaczają jaskrawe kolory u płazów, kiedy traszki są kolorowe, skąd w Polsce niebieska żaba, dlaczego ropuchy nie są kolorowe, od czego zależy kolor skóry żmii, skąd się wzięła nazwa zaskroniec, dlaczego jedne jaszczurki są zielone a inne brązowe? Jak zawsze w programie gry i zabawy oraz karta pracy, po wypełnieniu której będzie można zdobyć drobne nagrody. Prosimy o zabranie długopisów. Na zakończenie niespodzianka: bliskie spotkanie z tajemniczym gościem.
Przypominamy, że w środy w dni powszednie wstęp do zoo jest tańszy: bilety kosztują 8 zł i 12 zł.Harmonogram spotkań: 4, 11, 25 lipca, 8 i 22 sierpnia. Osoby, które wezmą udział we wszystkich wakacyjnych środach, na ostatnie spotkanie będą mogły wejść za 5 zł-wystarczy zbierać pieczątki za każdy wstęp na specjalnym kuponie.


____________________
Kalendarz wydarzeń
  odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).  
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem