EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Dziewczyna Bonda - tematy z filmów szpiegowskich

Gdzie?
Dziewczyna Bonda - tematy z filmów szpiegowskich

DZIEWCZYNA BONDA - TEMATY Z FILMÓW SZPIEGOWSKICH
NA DZIEŃ MATKI
Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis
Małgorzata Chruściel śpiew
Anna Grzelak śpiew
Tadeusz Seibert śpiew
Adam Lemańczyk kierownictwo artystyczne, fortepian
Jacek Kabziński VJ
Od 1962 seria filmów o agencie królowej brytyjskiej – Jamesie Bondzie ma się bardzo dobrze, każda premiera kinowa spod tego szyldu gwarantuje obłędną frekwencję i krociowe zyski, ale przynosi też przy okazji prawdziwe muzyczne przeboje, które zaczynają swoje osobne życie i zdobywają laury. Na przykład Adele i jej piosenka tytułowa „Skyfall” do 23. filmu z tego cyklu (2012), nagrodzona Oscarem za najlepszą piosenkę, wspięła się na szczyty światowych list przebojów. I tego typu przebojową muzykę z topowych filmów szpiegowskich dedykujemy Wszystkim Mamom.
W roli solistów wystąpią absolwenci wokalistyki jazzowej bydgoskiej Akademii Muzycznej: Małgorzata Chruściel, bardzo popularna aktorka Teatru Muzycznego w Poznaniu i Krakowskiego Teatru Variété, Anna Grzelak – instruktorka wokalna w macierzystej Uczelni, laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych oraz Tadeusz Seibert – aktor, jeden z czołowych głosów Variété, wokalista w doskonale ocenionym zespole Trabanda, na swoim koncie ma współpracę m. in. z Januszem Józefowiczem.
Capellę Bydgostiensis poprowadzi Adam Lemańczyk – pianista, klawiszowiec, aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie Krzysztofa Herdzina. Współpracował m.in. z Teatrem Syrena, Teatrem im. Wilama Horzycy, Teatrem Muzycznym ROMA, Telewizją Polską. Na co dzień pracuje jako instruktor w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej.
Bilety do nabycia na www.bilety24.pl, w kasie biletowej FP
oraz w Biurze Podróży „Wakacyjny świat” ul. Magnuszewska 8, Bydgoszcz tel. 52 320 52 29
KONCERT Z NIANIĄ
Na czas trwania koncertu będzie można zostawić dzieci (od 3 do 7 roku życia) pod opieką wykwalifikowanych animatorów z UKW.
Prosimy o zgłoszenia najpóźniej jeden dzień przed koncertem. Bilety dla dzieci w cenie 1 zł będą do odbioru w kasie biletowej FP.
_______________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem