Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Wernisaż wystawy Danuty Jamiołkowskiej - Dom

Wernisaż wystawy Danuty Jamiołkowskiej - Dom

Danuta Jamiołkowska. DOM?
Danuta Jamiołkowska studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom z barwnej grafiki warsztatowej w metalu uzyskała w pracowni prof. Edmunda Piotrowicza. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, kolażem, projektowaniem graficznym oraz pracą dydaktyczną ? współpracuje z kierunkami artystycznymi Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych. Jest autorką kilku wystaw indywidualnych prezentowanych w Sztumie, Elblągu, Lubostroniu oraz Bydgoszczy, gdzie debiutowała w Małym Salonie Sztuki w 1977 roku. Realizowała projekty graficzne dla Teatru Polskiego w Bydgoszczy i Akademii Medycznej w Bydgoszczy (cykle pomocy dydaktycznych). Od 2013 roku opracowuje graficznie wydawnictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Stworzyła autorskie wydawnictwo czyli Książeczki o życiu I i II. Mieszka i pracuje w Bydgoszczy.
Danuta Jamiołkowska zaprezentuje dwa cykle prac: impresyjne obrazy malowane akrylami oraz wielowątkowe kolaże o złożonej strukturze kompozycyjnej.
Kurator Elżbieta Kantorek
Koniec 12.05.2018


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem