Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Giełda Pracy WORK PARK

Gdzie?
Giełda Pracy WORK PARK

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy w Metropolii Bydgoskiej, organizujemy kolejną edycję Giełdy Pracy – Work Park.
Tegoroczne Targi odbędą się w dniu 10 kwietnia 2018 r., w godzinach 9.00 – 17.00 a miejscem spotkania będzie Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze przy ul. Gdańskiej 187.
W związku z dużym zainteresowaniem Pracodawców, którzy zamierzają zaprezentować swoje oferty pracy, nasza impreza odbędzie się w hali wystawienniczej nr III.
W tym roku połączymy dwa wydarzenia dotychczas odbywające się oddzielnie - Giełdę Pracy skierowaną do osób poszukujących pracy oraz Forum Szkół CV, których odbiorcą jest przede wszystkim młodzież ze szkół średnich, kształcąca się w konkretnych zawodach; jak również, co stanowi nowość, kandydaci do szkół wyższych. Będzie to doskonała okazja, aby nawiązać kontakt z młodymi pracownikami, stawiającymi pierwsze kroki na rynku pracy, którzy już wkrótce mogą stanowić siłę Państwa przedsiębiorstwa.
Dla odwiedzających wstęp na Giełdę Pracy „Work Park” jest bezpłatny.
Chętnych wystawców prosimy o kontakt mailowy pod adresem : targi@bctw.com.pl lub telefonicznie pod nr telefonu Anna Giezek Stawowska: 795888733


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem