EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Targi zajęć dla dzieci

Gdzie?
Targi zajęć dla dzieci

Zorganizuj czas maluchowi i wybierz zajęcia rekreacyjne
Squash, język angielski, warsztaty z robotyki czy też warsztaty mydlarskie? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz targach zajęć rekreacyjnych dla dzieci. Organizowane w dniach 10-11 oraz 17-18 lutego wydarzenie pozwoli zapoznać się z szeroką ofertą zajęć feriowych lub całorocznych dla dzieci i wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań czy predyspozycji. Wstęp wolny.
Niejeden rodzic wie, że nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności ich pociech. Niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii  drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia i atrakcje w okresie ferii zimowych pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników.  Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na targi zajęć dla dzieci.
Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy, Klubu Sportowego Squashpoint, Akademii Wynalazców, Szkoły Językowej Edukado czy Studia Kreacji Tańca. Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb.
Dodatkowo, podczas akcji dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach, animacjach oraz zabawach.  Dla gości przygotowano m.in. warsztaty mydlarskie i decoupage, mini turniej gry w squasha, zajęcia z projektowania monet i tworzenia filcowych przypinek, kreatywne zabawy z lego, a także wesołe zabawy z malowaniem buziek, skręcanie baloników czy mini koncert gitarowy. Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w losowaniu voucherów na różnego rodzaju zajęcia dla dzieci i półkolonie (wejściówki do klubów sportowych, muzeów, escape-room’ów).
Targi zajęć dla dzieci odbędą się w dniach 10-11 oraz 17-18 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Stoiska będą dostępne w godzinach od 12:00 do 17:00, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


 


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem