EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Odwilż

Odwilż
informacje  od Organizatora:
Hej

Potrzeba odwilży kiełkowała długo. Zdecydowaliśmy się działać.

Zapraszamy na nowy cykl imprez tanecznych.

W pierwszym odcinku wystąpią:

M?zaika to nowe wcielenie Wojciecha Grynko, jednego z najciekawszych producentów i najbardziej kumatych didżejów housowych w Polsce. Do tej pory ten wiecznie młody wilku dał o sobie znać grając w całej Europie a jego wydawnictwa w No Bad Days, Legendary Sound Research czy w rodzimym Transatlantyku czy TVPC nie pozostają bez echa. Nigdy.

https://soundcloud.com/m-zaika

Towarzyszyć mu będzie Elvira, producent, didżej, współzałożyciel poznańskiego Rewiru. Na pewno zderzymy się z brudnym analogowym housem a potem polecimy w kosmos..

https://soundcloud.com/kreskowanesny

Wieczór dopełnią znane twarze i ojcowie cyklu

ERDMANN
https://soundcloud.com/aleksandererdmann

MATEJKO
https://nienagralnigdyseta.com/

-

definicja

Odwilż to termin oznaczający okres ocieplenia przychodzący po okresie zamarzania. Możemy również czytać 'odwilż' jako proces pewnego wyzwolenia. W jednym i drugim przypadku chodzi o zmianę zasad i odwrócenie ról. Wbrew prawom meteorologii chcemy by 'odwilż' była notoryczna, regularna i permanentna. 

miejsce

Dziewiczy odcinek cyklu odbędzie się w egzotycznym lokalu na skrzyżowaniu ulic Focha i Warmińskiego zwanym również jako Zwei. To podobno w tym miejscu jest najsilniejsze pole energetyczne w Bydgoszczy. Nie wiemy czy to z powodu bliskości enei, ale nie wchodzimy w szczegóły. Zamierzamy to wykorzystać.
Na prośbę odwilży usuwamy meble by łatwiej było się roztapiać.
Będzie szatnia. Będą toalety. Będzie też głośno - jak macie sobie coś do powiedzenia - zróbcie to przed wejściem.

yo
-


Bilety dostępne w przedsprzedaży w Landschaft
Do 26.01 cena 10 a w dniu imprezy 15
Ilość biletów ograniczona

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem