Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Letnia Akademia Ruchu: joga z Alchemią Yogi

Gdzie?
Letnia Akademia Ruchu: joga z Alchemią Yogi
Będzie można zapoznać się z trzema różnymi metodami jogi, które znacząco różnią się od siebie. To wszystko na jednym naszym spotkaniu w trzech blokach tematycznych, każdy po 30-45 minut!

Będzie to hatha joga wg B.K.S Iyengara, czyli metodą, w której precyzyjnie ustawia się ciało. Stosuje się w niej pomoce, które pozwalają głębiej wejść w asanę (postawę ciała) bądź pomóc osobom początkującym lub z dysfunkcjami wykonać różne asany. Regularne i długotrwałe praktykowanie tej metody daje efekt terapeutyczny - koryguje wady postawy oraz przynosi równowagę psychofizyczną.

Drugą prezentowaną formą będzie kundalini yoga - idealna joga na pełne stresu i napięć "dziś". Technologia pomagająca utrzymać perspektywę obserwatora w krytycznych momentach życia. Praktyka łącząca w sobie pracę z ciałem, dźwiękiem i oddechem (asana, mantra, pranajama). Szybka i efektywna droga do samopoznania i samorealizacji.

Ostatni forma to ashtanga joga - jest ona dynamiczną metodą, w której nacisk kładzie się na synchronizację oddechu z pracą ciała. To połączenie daje elastyczne, silne ciało o smukłym wyglądzie oraz głęboko oczyszcza je z toksyn.

Partner, który wprowadzi nas w arkana jogi to ALCHEMIA YOGI. Jest to kameralne miejsce w centrum miasta, które tworzą młodzi ludzie z pasją do jogi. Wyjątkowością tego miejsca jest to, że uczy się w nim trzech metod, które to poznamy podczas Letniej Akademii Ruchu.

Wstęp Wolny

ZAPISY:

Mailowo: dagmara.wroblewska@mck-bydgoszcz.pl
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem