Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bieg charytatywny dla Julii pn. „Dogonić marzenia”

Bieg charytatywny dla Julii pn. „Dogonić marzenia”
Bieg charytatywny dla Julii pn. "Dogonić marzenia"- musicie być na Różopolu w sobotę 2 lipca!
Julia to11-latka, która od urodzenia zmaga się z rozszczepem kręgosłupa. W sobotę 2 licpa powalczymy razem o jej powrót do zdrowia. Bieg rozpocznie się o godzinie 13.30. Wcześniej zaplanowana jest rozgrzewka, a rejestracja rozpocznie się w południe.  Gościem honorowym będzie ultramaratończyk Andrzej Urbański, który specjalnie na tę okazję przybiegnie do Myślęcinka. Pobiec może każdy, ponieważ dystans biegu to zaledwie ok. 2,5 km. Uczestnicy biegu wpłacają na konto lub gotówką przed startem 15 zł wpisowego i przesyłają potwierdzenie na adres: .marzeniajulki@gmail.com.  
Każdy uczestnik otrzymuje ręcznie robione serduszko na znak łączenia się z Julką. Na pierwsze osoby czekają też medale i nagrody, a każdy numer startowy weźmie udział w losowaniu - do wygrania m.in. vouchery do SPORT FACTORY, sesja fotograficzna, kosmetyki Ziaja. 
Następnie na polanie Różopole rozpocznie się otwarty festyn rodzinny. Będziemy bawić się przy muzyce na żywo. Zagra Leonard Luther oraz 15-letnia Ewelina Jaskot. Na każdego czekają atrakcje:
- malowanie twarzy,
- tatuaże,
-  budka fotograficzna,
- loteria fantowa (losy za 3 zł) do wylosowania m.in. bilety Family Parku,
- licytacje (vouchery do kosmetyczki, sesje fotograficzne...)
- przejażdżki konne 
- odwiedzą nas clowni z Fundacji Dr Clown 
- okazja, by zobaczyć motocykle i klasyczne samochody
- swoje samochody pokaże również Multisalon Reiski Auto 
- będzie okazja na zabawę z komandosami 
- konkurs z okazji Dnia Ojca - "Super Tata"
- czas umili nam również małe co nieco z cukierni Rem Marco
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem