Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Próba pobicia Rekordu Guinessa w grze na największym bębnie świata

Gdzie?
Próba pobicia Rekordu Guinessa w grze na największym bębnie świata
25 czerwca Bydgoszcz podejmie próbę pobicia Rekordu Guinessa w grze na największym bębnie świata. Akcja jest częścią programu 10. Festiwalu Sztuki Perkusyjnej Drums Fusion w Bydgoszczy. Potrzebujemy Waszej pomocy w zaproszeniu uczestników.

"Musimy zebrać minimum 264 osoby, które wspólnie zagrają na mega - bębnie" mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej Drums Fusion, Marek Maciejewski, dyrektor festiwalu z organizującego imprezę Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Dla organizatorów bardzo ważna jest pomoc mediów w nagłośnieniu tego wydarzenia i zaproszeniu swoich odbiorców do rejestrowania się na liście chętnych do bicia Rekordu. Do tego grona mogą już od dziś włączyć się wszyscy Bydgoszczanie (i nie tylko) mający więcej niż 15 lat. Spróbujemy pobić rekord Guinessa w ilości osób grających na największym bębnie świata. Dotychczasowy rekord to 263 osoby.

Bicie rekordu obserwować będą oficjalni sędziowie certyfikowani przez Księgę Rekordów Guinessa. Po pobiciu rekordu (w co organizatorzy szczerze wierzą) każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w tym wydarzeniu.

Jak zapisać się do bicie rekordu? To proste
1. wysyłasz zgłoszenie mailowe na adres drumsfusion@mck-bydgoszcz.pl (imię, nazwisko, telefon kontaktowy, wiek - w biciu rekordu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat)
2. Stawiasz się 25 czerwca o godz. 17.00, na Starym Rynku w Bydgoszczy.
3. I zaczynamy bębnić! Akcja trwa 15 minut, po których rekord jest zatwierdzany przez sędziów.

> więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziecie Państwo w informacji prasowej w załączniku; tam też fotosy do ilustracji z oficjalnych materiałów prasowych organizatorów.

UWAGA KIBICE! Akcja nie koliduje z meczami Euro'2016. Odbędzie się w przerwie pomiędzy meczem o 15.00, a meczem o 18.00. Tak więc, do roboty!
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem