Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych

Gdzie?
Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w Pikniku Bydgoskich Organizacji Pozarządowych. 

W niedzielę, 12 czerwca w godzinach 12:00 do 18:00 spotykamy się na Wyspie Młyńskiej, aby jeszcze lepiej się poznać, spędzić miło czas i zaprezentować swoją działalność mieszkańcom naszego Miasta.

Dla bydgoszczan będzie to przede wszystkim możliwość spędzenia miłego popołudnia z rodziną wśród wielu atrakcji przygotowanych przez przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, jednostki miejskie, wolontariuszy. 

W programie przewidziane są konkursy, prezentacje NGO-sów, atrakcje dla dzieci i dorosłych strefa przekąsek.
Zachęcamy do zaprezentowania występów artystycznych, warsztatów, własnoręcznych wyrobów oraz innych atrakcji dla mieszkańców, które wzbogaciłyby przebieg imprezy. 

Chęć uczestnictwa Państwa organizacji prosimy zgłaszać przez formularz dostępny pod adresem: http://goo.gl/amTq4q lub na adres ngo@um.bydgoszcz.pl

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 27 maja 2016 r. 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 52 585-87-27.
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem