Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Plastusiowy pamiętnik

Gdzie?
Plastusiowy pamiętnik
mała scena
czas trwania: 105 minut, jedna przerwa

SPEKTAKL
    Maria Kownacka Plastusiowy pamiętnik
    reżyseria Lena Frankiewicz
    scenografia, kostiumy Melania Muras
    asystent scenografa Marta Sidrów
    muzyka Marek Napiórkowski
    animacje Natalia Bucior
    konsultant dziecięcy Mikołaj Frankiewicz
    występują Magdalena Łaska, Alicja Mozga/Małgorzata Trofimiuk, Artur Krajewski, Jakub Ulewicz, ze specjalnym udziałem Karoliny Adamczyk jako Zosi (materiał wideo)

    partnerzy cukiernia SOWA


Mimo że pierwszy odcinek  "Plastusiowego  pamiętnika"  Marii Kownackiej ukazał się w 1931 roku, do dziś przygody ludzika z plasteliny fascynują kolejne pokolenia dzieci. Teatr Polski zaprasza najmłodszych widzów na kolorową, pełną humoru i mądrości bajkę o tym, co wydarzyło się w piórniku.


Biegające wokół sceny, przybijające "piątki" i piszczące z zachwytu dzieci są najlepszą recenzją "Plastusiowego pamiętnika". Najnowsza bajka Teatru Polskiego to sukces bydgoskiej sceny - Bogdan Dondajewski, Gazeta pomorska
   

Podziękowania dla Doroty Miśkiewicz, Henryka Miśkiewicza i Sebastiana Frankiewicza za to, że wzięli udział w tym dziecięcym przedsięwzięciu.

spektakl z audiodeskrypcją
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem