EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Forum Wyjątkowości: Nigdy nie przestawaj marzyć!

Forum Wyjątkowości: Nigdy nie przestawaj marzyć!
Nowy Rok to czas marzeń i postanowień. Zbyt często niespełnionych, porzuconych, zaniechanych. Czy jest szansa, żeby to zmienić? Jak to robić, żeby spełniać marzenia i dotrzymywać postanowień?

 Never stop dreaming to temat najbliższego Forum Wyjątkowości - comiesięcznych spotkań dla Wyjątkowych Ludzi : aktywnych, działających społecznie, przedsiębiorczych. Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, iść do przodu. Dla wszystkich, którzy mają marzenia.

Marzenia są takie przyjemne, roztaczają cudowne wizje, wprawiają w świetny nastrój. A potem trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć je realizować. Jak? Pomoże w tym Joanna Rutecka - marzycielka, ale również realizatorka marzeń, właścicielka firmy "Pasja i Inspiracja", pomysłodawczyni i organizatorka Torunia z Pasją, współorganizatorka spotkań "Siła kobiet". Pasjonatka psychologii pozytywnej, niestrudzona propagatorka życia pełnego pasji, które wyzwala kreatywność i gwarantuje sukces. Prywatnie mama 7-miesięcznego Leona
Marzenia czasem stają się dobrym postanowieniem. Pełni zapału, chęci, szczególnie przy ważnych okazjach - jak urodziny czy Nowy Rok, robimy postanowienia! Małe i duże, łatwe i trudne. Ale z dotrzymywaniem postanowień? Jest już dużo gorzej. Ekspert w tej dziedzinie, dietetyczka, założycielka grupy wsparcia dla puszystych pań Papilio Vita - Aleksandra Zawołańska, podpowie jak to zrobić, żeby się nie poddawać, jak osiągnąć sukces i swoje postanowienia zrealizować. Na skuteczność swoich metod ma wiele kilogramów dowodów.
Spotkanie, którego organizatorem jest Fundacja Edukacyjna Rozmaici, odbędzie się 07.01.2015 o godz. 18.00 w klimatycznych, pofabrycznych wnętrzach należących do ECD Consilis (ul. Kościuszki 27B/8-wjazd od ul Pomorskiej 86a).
Aby zapisać się na wydarzenie można  pobrać bilet ze strony  14forum.evenea.pl lub wysłać maila na adres rozmaici@gmail.com. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10zł.
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/186463715038808/
blog.rozmaici.org

Szczegółowe informacje:
Natalia Hałas
52 321 13 77
rozmaici@gmail.com
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem