Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Poznaj historię Króla Maciusia - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Gdzie?
Poznaj historię Króla Maciusia - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Czy 10-latek może zostać królem i rządzić wielkim królestwem? Przekonają się o tym dzieci, które 16 listopada wraz z rodzicami odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz i wezmą udział w przedstawieniu teatralnym o Królu Maciusiu Pierwszym. Wstęp bezpłatny!
Spektakl na motywach powieści Janusza Korczaka to emocjonujące przedstawienie, które z pewnością przemówi do wyobraźni małych widzów i skłoni ich do głębszej refleksji. Główny bohater to 10-letni Maciuś, który stanie przed nie lada wyzwaniem. Chłopiec zostanie królem, a od jego decyzji będą zależeć losy wszystkich obywateli. Widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz dowiedzą się, że wszystkie decyzje pociągają za sobą konsekwencje, a w życiu dorosłych niezwykle ważna jest odpowiedzialność.
Czy Maciuś okaże się dobrym władcą? Jakie konsekwencje będzie miała reforma o rządach dzieci i czy w podejmowaniu decyzji pomogą rady zarozumiałych ministrów? W przedstawieniu nie zabraknie przygód – postanowienia chłopca przysporzą mu niemałych tarapatów, a na zajęcie królestwa będzie czyhać sąsiedni król.
Teatrzyk pt. „Król Maciuś” odbędzie się 16 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem