Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Stwórz z dzieckiem własną bajkę - spotkanie dla dzieci i rodziców

Gdzie?
Stwórz z dzieckiem własną bajkę - spotkanie dla dzieci i rodziców

Przez ponad rok zapraszaliśmy Państwa do Magicznej Krainy, w której cudownie bawiliśmy się z Wami i Waszymi dziećmi. Tym razem chcemy zaproponować nieco inne spotkanie. Pokażemy Państwu kilka technik improwizacji, które pozwolą bawić się z dzieciakami w tworzenie bajek lub samemu zamieniać się wieczorami w super bajarza i snuć opowieści na dobranoc. Dzieciaki z pewnością będą dumne z twórczości rodziców i zapamiętają chwile na długo.  Zdradzimy też kilka sposobów na zabawę gdy nie ma pod ręką nawet piłki czy klocków, a chcemy uniknąć zabijania nudy przez patrzenie w ekran telefonu czy tabletu.
Warsztaty potrwają półtorej godziny i postaramy, żeby to był wartościowy czas spędzony z dziećmi. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-10 lat. Można przychodzić w dowolnych składach rodzinnych. Liczba miejsc ograniczona. Termin 5 października godz. 11.00-12.30. Zajęcia prowadzą improwizatorzy z grupy  Bujdy i Bajania czy Ada Żurawska, Cezary Markiewicz i Jakub Dranicki. Bilety od 20 września 2019 do nabycia w KPCK – dorosły 25 zł, dziecko 15 zł.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem