Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Koncert z cyklu “Muzyczny Rejs”: Marta Jastrząbek śpiewa Turnaua

Gdzie?
Koncert z cyklu “Muzyczny Rejs”: Marta Jastrząbek śpiewa Turnaua

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na drugi w tym roku koncert z cyklu Muzyczny Rejs, tym razem wystąpią Marta Jastrząbek i Michał Maćkiewicz. Usłyszymy utwory z repertuaru Grzegorza Turnaua.
Marta Jastrząbek jest absolwentką Wokalistyki Jazzowej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, występowała m.in. w spektaklu „Kobieta według Młynarskiego”. Jest uczestniczką i laureatką wielu konkursów i festiwali ogólnopolskich m.in. Festiwalu Piosenki Aktorskiej Reflektor w Koszalinie, Konkursu im. Zbigniewa Wodeckiego w Bydgoszczy czy Grechuta Festiwal 2019.
Michał Maćkiewicz, który zagra na gitarze, jest studentem Instrumentalistyki Jazzowej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, koncertował m.in. z Orkiestrą Filharmonii Pomorskiej, Orkiestrą Symfoników Bydgoskich, zespołem Big Band 75. Występował na scenie z takimi artystami jak Bernard Maseli, Sławek Berny, Zbigniew i Piotr Wrombel, Marcin Jahr czy Adam Wendt.
Podczas koncertu muzycy wykonają utwory Grzegorza Turnaua w aranżacjach na głos i gitarę.
Bilety w cenie 10 złotych od osoby dostępne w siedzibie KPCK oraz na biletyna.pl
W okresie wakacyjnym zapraszamy melomanów na cztery koncerty z cyklu Muzyczny Rejs, w ramach których przypominamy repertuar znanych artystów takich jak Hanna Banaszak, Krzysztof Krawczyk, Andrzej Zaucha.


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem