Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Revolutionary Art

Gdzie?
Revolutionary Art

Informacje od Organizatora:
Revolutionary Art to wyjątkowe wydarzenie łączące dwa koncerty i spektakl w plenerze w jedno multimedialne show. Rap, rock, taniec, światła, wizualizacje i dym to idealny przepis na środowy wieczór na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej!
Dlaczego nazywamy swoją sztukę rewolucyjną? Ponieważ jest ukierunkowana na budowanie relacji i mówi o nadziei, której szczególnie w kontekście dzisiejszych wydarzeń bardzo nam brakuje.
WYSTĄPIĄ:
ESTEM ALPHA
Charyzmatyczny raper w dreadach, umiejętnie łączący świeże flow z charakterystycznymi bitami. Cechuje go autentyczność, mocne teksty i nietuzinkowa barwa głosu. W 2019 zagrał m.in. na Pol’and’Rock Festival, Hiphop Mazury Giżycko oraz Slot Art Festival.
THE UNREST
Zespół The Unrest łączy cztery narodowości i odmienne inspiracje, czerpiąc z szeroko pojętego rocka, post rocka, drum and bass’u, grunge’u, hardcore’u i alternatywnego popu. Kochają żywe emocje i energię grania live. Inspirują się takimi zespołami jak Fever333, Prodigy, Rage Against The Machine, czy The Qemists.
NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE PROJEKT - performance I AM.
I AM to połączenie sztuki i muzyki. Performance oparty jest o historię dwóch młodych ludzi i ich pytań w kontekście świata, sensu życia i wyzwań codzienności.
Projekt został stworzony wspólnie przez muzyków, raperów i tancerzy.
WSTĘP WOLNY


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem