Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

ODWOŁANE: Operowy zawrót głowy

Gdzie?
ODWOŁANE: Operowy zawrót głowy

Opera przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz ich opiekunów. Bajka ma charakter familijny i edukacyjny.Treści adresowane zarówno do młodych, jak i dorosłych widzów. Ideą spektaklu jest zaznajomienie dzieci z formą klasycznej opery (w tym z szeroko rozumianą estetyką muzyki klasycznej), ukazanie im piękna i bogactwa naszego rodzimego języka oraz zachęta do poprawnego posługiwania się polszczyzną.
Doskonała okazja , by w formie zabawy z dziećmi odkryć piękno opery i razem z nimi przełamać wiele językowych trudności. W naszym przedstawieniu pojawią się wspólne ćwiczenia oraz pojedynki „na słowa”. Główni bohaterowie to Kropka, "gwiazda operowa" ,która na scenie czuje się jak u siebie w domu oraz romantyczny, nieco roztargniony i zagubiony Wykrzyknik.
Premiera,pierwotnie przewidziana na salę kameralną im. prof. F. Krysiewiczowej, w przypadku obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych zrealizowana zostanie na scenie głównej Opery Nova.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem