Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Baśń o rycerzu bez konia - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Gdzie?
Baśń o rycerzu bez konia - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Czy każdy rycerz potrzebuje kompana, jakim jest koń? Odpowiedź na to pytanie będzie ukryta w zabawnym spektaklu, który odbędzie się 15 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Marionetkowe przedstawienie przeniesie dzieci do świata księżniczek, smoków i czarodziejów. Wstęp bezpłatny!
Szewc bez butów chodzi, a rycerz… bez konia? Główny bohater przedstawienia wystawianego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz w sobotę 15 lutego martwi się, że nie ma towarzysza i próbuje temu zaradzić. W trakcie poszukiwań wierzchowca głównego bohatera spotka mnóstwo zabawnych przygód, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach małych widzów. „Baśń o rycerzu bez konia” autorstwa Marty Guśniowskiej to humorystyczne przedstawienie marionetkowe, które będzie można obejrzeć w ramach tegorocznego cyklu pt. „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”.
Na teatralnej scenie pojawi się mnóstwo barwnych postaci, m.in.: księżniczka, czarodziej, straszny smok czy myszo-nietoperz. Spektakl jest realizowany na autorskiej scenie, a w role głównych bohaterów wcielą się marionetki. Ciekawa fabuła sprawi, że nie tylko dzieci, ale również dorośli, radośnie spędzą czas.
Spektakl odbędzie się 15 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Przedstawienie zostanie wystawione trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem