Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Dwie połówki pomarańczy

Gdzie?
Dwie połówki pomarańczy

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.
To nie jest grzeczne przedstawienie! W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie. A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO :)
W Bydgoszczy zagrają dla Państwa: Jacek Rozenek, Cynthia Kaszyńska, Urszula Dębska oraz Grażyna Zielińska.
Po więcej informacji zapraszamy na:
www.dwiepolowkipomaranczy.pl
www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy
w tym wydarzenie na fb: https://web.facebook.com/events/1796319770452147/
Instagram (@dwiepolowkipomaranczy)
YouTube – IMPULSIVEART 


Wybrane recenzje:
„Właśnie wróciłam ze spektaklu – TO TRZEBA ZOBACZYĆ! super, uśmiałam się do łez, dobór aktorów, gra aktorów – rewelacja, nic dodać, nic ująć – samo życie, brawo, bawmy się życiem, hej!?Ukłon dla aktorów, dzięki.” (Justyna)
„Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć.” (Agnieszka)
„Daliście dziś czadu! Jakie piękne zakończenie tygodnia, aż znośnie wygląda perspektywa tego zapracowanego poniedziałku. Obejrzenie dobrze zagranej sztuki przyprawia o uśmiech, jak wspomnienie pierwszego zapachu wiosny, czy uchwyconego spojrzenia pięknej kobiety.” (Artur)
„Byłem razem z moją żoną! Dawno już nie płakaliśmy ze śmiechu. Bardzo dziękujemy za wspaniale i wesoło spędzony wieczór. Byliście Państwo wspaniali!!! :)” (Przemek)
BILETY w cenie 80, 90 i 100 PLN do nabycia w kasie Kinoteatru Adria, za pośrednictwem kupbilecik.pl (https://www.kupbilecik.pl/impreza-22003-dwie.polowki.pomaranczy.bydgoszcz.html) oraz pod nr tel. 570 666 140.
Organizatorem wydarzenia jest firma Impulsive Art (biuro@impulsiveart.pl, 570 666 140)


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem