Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Rozświetl jesień lampionem - warsztaty dla dzieci

Gdzie?
Rozświetl jesień lampionem - warsztaty dla dzieci

Rozświetl jesień lampionem! – warsztaty dla dzieci
Podczas długich, listopadowych wieczorów w każdym oknie przyda się rozświetlona, kolorowa ozdoba! 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci, które pozwolą stworzyć tęczowe lampiony. Wstęp bezpłatny.
Jesienne szarości rozświetlamy lampionami na zajęciach kreatywnych! 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędą się warsztaty dla dzieci, na których powstaną oryginalne ozdoby w postaci lampionów. Prace będzie można zabrać do domów, a uzupełnione w kolorowe światełka rozświetlą okna i ocieplą wnętrza.
Do powstania lampionów dzieci wykorzystają duże szklane słoiczki. Prace będą dekorowane różnymi technikami w ciekawe, kolorowe wzory. Przy ozdabianiu dzieł przydadzą się farby, kolorowa krepa, wstążki, sznurki, rafia i mieniące cekiny. Prowadzący zajęcia zadbają o wesołą atmosferę i podpowiedzą maluchom, w jaki sposób ozdobić prace, tak aby oddawały upodobania małych artystów.
Warsztaty kreatywne odbędą się 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator. Wstęp wolny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem