Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Futbol Amerykański: XIII SuperFinał Topligi

Gdzie?
Futbol Amerykański: XIII SuperFinał Topligi

Tegoroczny sezon Topligi zwieńczy zaplanowany na 21 lipca XIII SuperFinał, którego stawką będzie pierwsze oficjalne Mistrzostwo Polski pod egidą Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dwie najlepsze drużyny najwyższej klasy rozgrywkowej Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego - Warsaw Eagles i Kozły Poznań - zagoszczą w tym roku na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka, który mieści się przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy.
Bydgoski SuperFinał poprzedzi wielki piknik na promenadach Stadionu Miejskiego. Będzie on wypełniony atrakcjami sportowymi i kulturalnymi dla osób w każdym wieku. Piknik wystartuje o godzinie 15.00. Początek ceremonii przedmeczowej zaplanowany jest na godz. 19.00.
Gwiazdami muzycznymi wydarzenia będą Marika oraz zespół . Artystka wykona Hymn Polski i zaśpiewa po zakończeniu spotkania. Grupa Łąki Łan zagra przed meczem i w przerwie miedzy połowami.
Sześć ostatnich SuperFinałów było spektakularnymi sukcesami działającej od 2006 roku Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Mecze na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie, Stadionu Miejskiego w Gdyni, Stadionu Wrocław, Stadionu Miejskiego w Białymstoku i Stadionu Miejskiego w Łodzi zgromadziły łącznie ponad 71 000 widzów. Przed telewizorami zasiadło łącznie paręset tysięcy widzów.


***UWAGA*** Dzieci do lat 7 wstęp wolny na mecz (bez gwarancji miejsca siedzącego)
Szczegóły dotyczące Organizatora
Polska Liga Futbolu Amerykańskiego, ul. Smulikowskiego 1/3, 00-389, Warszawa, mazowieckie, Polska


____________________    
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).     
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl     
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem