Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Kreatywny Dzień Dziecka

Gdzie?
Kreatywny Dzień Dziecka

Kreatywny Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz
Czas na prawdziwą zabawę z okazji Dnia Dziecka! Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało dla najmłodszych gości zajęcia kreatywne, na których powstaną barwne latawce. Prace z pewnością przydadzą się podczas letnich, rodzinnych wypraw. Udział w wydarzeniu 9 czerwca jest bezpłatny.
W Dzień Dziecka wszystkie maluchy, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz, mogą liczyć na moc wesołej zabawy, kreatywnych zajęć i mnóstwo uśmiechów. Tematem przewodnim warsztatów kreatywnych będą zbliżające się wakacje, dlatego uczestnicy zajęć samodzielnie wykonają latawce, które przydadzą się podczas letnich spacerów i rodzinnych wypraw.
Do dyspozycji małych gości będą mieli tekturę, drewniane listewki oraz kolorowy papier. Mali artyści będą dekorować powstałe prace w najróżniejsze wzory za pomocą barwnej krepy oraz farb. Gotowe latawce będzie można zabrać do domów lub wręczyć najbliższej osobie, co będzie doskonałym pretekstem do wspólnych spacerów i zabawy!
Warsztaty z okazji Dnia Dziecka odbędą się 9 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia odbędą się od godz.: 12.00 do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem