Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Ster na Bydgoszcz 2018: AudioFeels Rockowo i Symfonicznie

Gdzie?
Ster na Bydgoszcz 2018: AudioFeels Rockowo i Symfonicznie

Już 23 czerwca na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy niesamowity koncert AUDIOFEELS Rockowo i Symfonicznie! Na jednej scenie pojawi się aż 70 artystów!
Gościnnie zaśpiewa Ania Karwan, znana z The Voice of Poland i debiutująca ?Hanna Gieda.
W programie usłyszycie hity światowego rocka, z repertuaru takich zespołów jak: Led Zeppelin, Queen, Guns’n’Roses, David Bowie czy U2. To wszystko w ramach festiwalu Ster na Bydgoszcz 53N, 18E
AudioFeels to ośmiu przystojniaków, których szeroka publiczność poznała 10 lat temu przy okazji pierwszej edycji programu "Mam Talent". Wykonują utwory w stylu Vocal Play, imitując barwy różnych instrumentów jedynie za pomocą własnych głosów.
Ania Karwan zaprezentowała swoje możliwości wokalne w jednej z ostatnich edycji programu "The Voice of Poland". Jej brawurowe wykonanie "Purple Rain" Prince'a zajęło 10. miejsce w prestiżowym zestawieniu The Voice Global, jako jedno z najlepszych występów z Przesłuchań w ciemno 2016 roku na Świecie! Bije również rekordy oglądalności w serwisie YouTube, gdzie ilość wyświetleń przekroczyła już 5 milionów!
Hanna Gieda to młoda i piekielnie zdolna artystka. Pomimo, że dopiero debiutuje na polskiej scenie muzycznej, ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia.
Jej niebanalna uroda i warunki głosowe rozelektryzują bydgoską publiczność, jesteśmy o tym przekonani!
To wszystko w towarzystwie niezastąpionej Orkiestry Symfonicznej i Chór Akademicki UAM - AMU Choir pod batutą Łukasza Łodygowskiego.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem