Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

GRILL PARTY Wake Park Bydgoszcz Myślęcinek

Gdzie?
GRILL PARTY Wake Park Bydgoszcz Myślęcinek

Studio Tańca Adelante zaprasza: zapraszamy Was na 7 edycję Grill Party, którego rozpalamy wspólnie ze szkołą salsy kubańskiej "Si o Si".
Czekać na Was będzie wiele niespodzianek ,animacji ,konkursów, plażing,smażing,sporty wodne i nie tylko. Przygotujcie się na mix styli tanecznych: cubana, mambo, bachata, kizomba ,semba, nie zabraknie również ruedy.
Zabieracie ze sobą jedzonko na grila, kocyś plażowy, dziewczynę, chłopaka, mamę, tatę, dzieci i teściową. Aha i nie zapomnijcie o dobrym humorze.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do „tanecznej rodziny”. Większość z Was jest z nami od pierwszej edycji i liczymy na Waszą obecność również w tym roku. Tanecznych pasjonatów w Bydgoszczy jest coraz więcej, dlatego też zaproście znajomych i dołączcie do tego grilowego szaleństwa. Jak, co roku pogoda została już zamówiona więc ten problem mamy już z głowy.
W tym roku również postaramy się o ciekawe nagrody i upominki od naszych partnerów. Jeśli jest wśród Was osoba, która osobiście lub ze swoją firmą chciałaby dołączyć do grona partnerów, to gorąco namawiamy i zapraszamy do współpracy.
Muzycznie startujemy o godzinie 12:00, ale relaksować się można już od 8:00.
Muzycznie rozpieszczać Was będą:
dj Elfonzo Bydgoszcz
dj Cubito Bydgoszcz
dj Greg Trójmiasto
O nagłośnienie oraz światło zadba Dj Greg z Trójmiasta.
Wstęp na imprezę 10 zł


_________


Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem