Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Happy Olo - pogodna ballada o Olku Dobie i spotkanie z twórcami

Gdzie?
Happy Olo - pogodna ballada o Olku Dobie i spotkanie z twórcami

 "Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie" + SPOTKANIE Z TWÓRCAMI
Dokumentalny film drogi, przedstawiający sylwetkę Aleksandra Doby, który w wieku 67 lat przepłynął samotnie Atlantyk kajakiem napędzanym tylko siłą mięśni. Ten niezwykły wyczyn uhonorowano wieloma nagrodami, z tytułem Podróżnika Roku magazynu „National Geographic” na czele. Nieznany szerzej emeryt z Polic stał się bohaterem i inspiracją dla rzeszy osób na całym świecie, co sam Aleksander Doba komentuje z właściwym sobie dystansem. Film jest pełen refleksji i anegdot, a przede wszystkim jest swego rodzaju apoteozą optymizmu i dążenia do realizacji marzeń.
Wstęp 11/14 PLN
Ballada filmowa utrzymana w konwencji kina drogi o jednym z najwybitniejszych polskich podróżników - Aleksandrze Dobie. Fikuśna opowieść pełna optymizmu, uśmiechu i muzyki. Tytułowy Olo w niebanalny i charakterystyczny dla siebie sposób dzieli się swoimi historiami, czemu towarzyszą szalone fragmenty filmów z jego wypraw i animacje. Film jest pochwałą dążenia do realizacji marzeń.
PO SEANSIE: Spotkanie z twórcami filmu.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem