Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Rajd rowerowy: Święto Pieczonego Ziemniaka

Rajd rowerowy: Święto Pieczonego Ziemniaka

W niedzielę dnia 01.10.2017 Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf" RO PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy udaje się na rajd rowerowy Święto Pieczonego Ziemniaka (organizowany przez kluby Torpedo i Turkole) do Chrośnej (świetlica). Trasa: Bydgoszcz, Solec, Chrośna, Bydgoszcz, ok. 60 km. Zbiórka zapisanych o godz. 09:00 przy Stomilu w Bydgoszczy. Wyciąg z regulaminu i programu:
Godz.11:00 oficjalne otwarcie, 11:30-14:00 konkurencje, ok. 14:30 zakończenie.
Zlot nie posiada charakteru komercyjnego i jest organizowany według zasady „non profit”. Uwaga -bardzo prosimy o zgłoszenie drogą elektroniczną ilość osób zamierzających brać udział w święcie na n/w adres:
torpedosoleckujawski@o2.pl Wpisowe -15 zł na miejscu. Uwaga Brak wolnych miejsc.
Świadczenia: znaczek pamiątkowy, pieczątka okolicznościowa, woda ,wafelek, pieczony ziemniak  z ogniska, ciepły smaczny posiłek, ciepły napój, kawa herbata, upominek w konkursie za najbardziej oryginalnego ziemniaka, nagrody za czołowe miejsca w konkurencjach. Święto pieczonego ziemniaka odbędzie się bez względu na pogodę.
Prowadzi: Łukasz Szymandera, kontakt: tel. 660 217 642.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem