Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Reatransmisja spektaklu - Kto się boi Wirginii Woolf

Gdzie?
Reatransmisja spektaklu - Kto się boi Wirginii Woolf

British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Kto się boi Wirginii Woolf?” z Imeldą Staunton. Retransmisję przedstawienia będzie można zobaczyć


20 czerwca 2017 o godzinie 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”.


 Imelda Staunton (znana z filmów „Gypsy”, „Vera Drake” i „Harry Potter”), Conleth Hill („Gra o tron”, „Producenci”), Luke Treadaway („Ciekawy przypadek psa nocą”) i Imogen Poots („Jane Eyre”) kreują niesamowity kwartet w nowej inscenizacji kultowej sztuki „Kto się boi Wirginii Woolf?” Edwarda Albee wyreżyserowanej przez Jamesa Macdonalda. Spektakl będzie transmitowanego na żywo do kin z Teatru im. Harolda Pintera w Londynie.


 Campus uniwersytecki, noc po otwierającym rok akademicki przyjęciu u rektora. Historyk George i jego żona Martha goszczą u siebie w domu – na drinku po oficjalnym przyjęciu – nowego wykładowcę biologii Nicka z żoną. Nocne rozmowy, zmęczenie, a także wypijany alkohol sprawiają, że pomiędzy całą czwórką rozpoczyna się tajemnicza, a jednocześnie pełna ciętego dowcipu gra. Gra, w której ujawniają się skrywane ambicje, konflikty pokoleniowe, drapieżny erotyzm, pretensje i rodzinne sekrety dotychczas zatruwające po cichu oba związki. To sztuka o zawiedzionych życiowych nadziejach, niemożności porozumienia i nieumiejętności rozmawiania o swoich problemach.


 Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.


Spektakl zobaczymy 20 czerwca 2017 r. o godzinie 19:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze.


Bilety:


38 zł – normalny


32 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)


28 zł – bilet grupowy (dla grup zorganizowanych powyżej 15 os.)


25 zł – bilet szkolny (dla grup zorganizowanych powyżej 30 uczniów)


 Dodatkowy termin retransmisji spektaklu „Kto się boi Wirginii Woolf?” w Multikinie:


12 października oraz 28 listopada 2017.


 Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób do nabycia u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (telefony kom. pon - pt, 9-17): https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/kontakt-rezerwacje-grupowe


 Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na stronie: www.multikino.pl   


 Organizator: Multikino S.A.


Partner Strategiczny Teatrów w Multikinie: British Council    


Dystrybutor National Theatre Live: Cikanek Film Sp. z o.o. / nazywowkinach.pl


Nośnik / Technologia: Odtworzenie w cyfrowym standardzie DCP, High Definition, Digital Dolby Surround, polskie napisy.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem