Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Sekrety szczęśliwego dzieciństwa - Warsztat III

Gdzie?
Sekrety szczęśliwego dzieciństwa - Warsztat III

Warsztaty coachingowe dla Rodziców, które odbywają się w Kamienicy już od jesieni. Poruszamy w nich tematykę bliską sercu kazdego Rodzica, któremu zależy na szczęśliwym dzieciństwie swojego dziecka.


Tworzymy miłą atmosferę, możliwość wymiany doświadczeń. Zapewniamy solidną dawkę wiedzy.


Zapraszamy osoby nowe, gdyż każdy z tematów realizowany jest oddzielnie. Czekamy także na stałych uczestników spotkań. Tym razem dołączy do nas Pani Daria Betańska, która działa cuda z pomocą mis tybetańskich. Relaks gwarantowany.


 TEMAT: "Upór nie jedno ma imię".


 Czas trwania 2 godziny


 Koszt: 50 zł.


 TERMIN - 18.06.2017 godz. 17.00 - 19.00


 Zapisy: elzbieta.bojdo@gmail.com


 Opis wydarzenia:


I część :


Co to jest upór? Czy uparciuch przysparza samych problemów?


Dzieci uparte mają bardzo silne poczucie niezależności, któremu towarzyszy kłótliwość, nieustępliwość i bunt. Wychowywanie uparciucha jest nie lada wyzwaniem i powoduje wiele frustracji. Jego silna wola pozostaje w konflikcie z tym, co uważasz za najlepsze dla niego i dla rodziny.


Osoby uparte odznaczają się stanowczością, pewnością siebie, dociekliwością, zdecydowaniem i wytrwałością.


Warsztat odpowie na pytanie: Jak wydobyć w zachowaniu dziecka te dobre i wartościowe cechy? Jak kierować silną wolą dziecka, by pozwoliła mu osiągną w życiu sukces? Jak zachować cierpliwość i spokój?


II część:


Koncentruje się na medytacji polegającej na połączeniu dźwięku mis tybetańskich z melorecytacją. Głęboki relaks pozwala na spojrzenie z dystansem na siebie i sytuacje wokół nas. Zawiera także ćwiczenia relaksacji z wykorzystaniem oddechu, które wspomogą relację wewnętrzną ze sobą oraz z naszymi bliskim.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem