Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Szare Anioły

Szare Anioły

„Szare Anioły” tym razem w „Wiatraku”
Film „Szare Anioły”, którego bydgoska premiera z udziałem amerykańskiego reżysera, odbyła się w 23 maja w Heliosie, w najbliższą niedzielę (4 czerwca) będzie można obejrzeć w „Wiatraku”.
„Szare Anioły” to pierwszy na świecie dokumentalny film religijny, przeznaczony dla widzów powyżej 16 roku życia.
Prezentuje mocne i prawdziwe historie ludzi dotkniętych przez życie, którym pomagają bracia i ojcowie Franciszkanie Odnowy - młody zakon, niedawno zatwierdzony przez papieża Franciszka, który pracuje w najtrudniejszych miejscach na świecie: pośród gangów narkotykowych w Irlandii, prostytutek w Anglii i USA, czy wśród więźniów w Hondurasie.
Film zrealizowali ci sami twórcy, którzy wcześniej zrobili obsypane nagrodami obrazy „The Human Experience” czy „Child 31”, a pobłogosławił go sam papież Franciszek.
Bydgoska premiera „Szarych Aniołów” odbyła się 23 maja w kinie Helios. Na seans przyjechał amerykański reżyser Joe Campo, z którym po filmie można było porozmawiać.
W najbliższą niedzielę (4 czerwca) „Szare Anioły” pokażemy w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7. Seans rozpocznie się o godz. 17. Bilety kosztują 14 zł i od wtorku będą dostępne w biurze „Wiatraka”. Będzie można kupić je także w niedzielę, przed seansem.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem