„Travel and Taste” – to okazja do poznania atrakcji i bogatych możliwości województwa kujawsko-pomorskiego oraz innych regionów Polski i Europy. To także okazja do prezentacji oferty organizacji turystycznych, biur podróży, lokalnych producentów.

Wydarzenie podzielone jest na trzy bloki tematyczne – tak, aby każdy z odwiedzających mógł doświadczyć różnych elementów turystyki – podróży, kulinariów oraz przygody ze smakami wina.

Będzie to okazja do poznania oferty dla turystów indywidualnych i nawiązania kontaktów dla branży. Kilkudziesięciu wystawców przygotuje propozycje wyjazdów, hoteli, atrakcji turystycznych, przejazdów.

W dzisiejszej turystyce ważne jest nie tylko poznawanie i odkrywanie zabytków. Wiemy, że coraz większą rolę odgrywają kulinaria. Turyści poznają miejsca poprzez kulturę, lokalne smaki, czy wina produkowane z pasją. Podczas targów będzie możliwość poznania tych miejsc, producentów wina, którzy prócz produkcji wina świadczą usługi noclegowe – tak, aby cała oferta była spójna i ciekawa.

19.02.2016 Targi Turystyczne "Travel and Taste" Podróże- Kulinaria - Wino
godz.10:00- 14:00 Dzień Branżowy za zaproszeniami (zamknięty dla publiczności)
godz.14:00 - 18:00 - Otwarte dla publiczności

20.02.2016 Targi Turystyczne "Travel and Taste" Podróże- Kulinaria - Wino
godz.10:00 - 17:00 - Otwarte dla publiczności

http://travelandtaste.pl/