Przed nami aż dwa dni pełne atrakcji. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, dajemy Państwu możliwość zwiedzenia pawilonu i całego zoo z przewodnikiem. Jednak nie będzie to zwykły spacer, bo z okazji urodzin zabierzemy Państwa do miejsca, gdzie na co dzień mają dostęp jedynie pracownicy ogrodu- do piwnicy pod akwariami, by zobaczyć, co kryją zakamarki Akwarium Terrarium. Cała przechadzka potrwa ok. 1,5 godziny i obowiązują na nią zapisy. Godziny startu to: 10, 10.30, 12, 12.30, 14 i 14.30. Ostatnia grupa w sobotę i w niedzielę będzie oprowadzana przez dydaktyka, więc prosimy, by właśnie na tę godzinę zgłosiły się osoby, które oczekują specjalistycznej wiedzy na temat gatunków. Zgłoszenia można dokonać pod numerem tel. 052 328 00 08 (od poniedziałku do piątku w godz. 7-15) lub poprzez wysłanie e-maila na adres zoo@myslecinek.pl.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, dwa razy w ciągu dnia będzie można się natknąć na nurków pływających w akwariach, a nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie!

Przez cały czas będzie można także wziąć udział w myślęcińskiej grze chodnikowej. Na miejscu czekać będą karty pytań i każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat parku.

To nie koniec atrakcji! W niedzielę o godzinie 13 rozpocznie się na terenie Ogrodu Zoologicznego urodzinowa impreza. Do świętowania zaproszą wszystkich Jurek Paterski i Funimki. Będzie dużo śmiechu, konkursy, wspólne zabawy. Jeśli pogoda dopisze, spotkamy się na placu za pawilonem. W przypadku złych warunków, pozostaniemy w budynku.

I choć to Akwarium Terrarium świętuje jubileusz, mamy dla Państwa prezent: przez dwa dni będzie można kupić specjalny urodzinowy bilet: za 10 zł można dzięki niemu wejść zarówno do zoo, jak i do Parku Rozrywki z Zaginionym Światem, a także do domu do góry nogami! Uprzejmie prosimy, by zakupione opaski zakładać przy samym wejściu w obecności obsługi i zachować paragon. Dla tych, którzy zechcą wejść jedynie do zoo, cenę biletu obniżyliśmy o połowę: wejściówki będą kosztować przez cały weekend 6 i 4 zł. Serdecznie zapraszamy!

Pawilon będący obecnie również wejściem do zoo, otwarty został 9 listopada 2014.