Baza hotelowo-konferencyjna naszego miasta oraz możliwości spędzania wolnego czasu prezentowane będą przez przedstawicieli Bydgoskiego Centrum Informacji/ Bydgoszcz Convention Bureau. 

Rozwinięciem udziału Bydgoszczy i regionu kujawsko-pomorskiego w targach będą wydarzenia promocyjne organizowane przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną wraz z partnerami: Portem Lotniczym Bydgoszcz, Miastem Bydgoszcz i Miastem Toruń. Działania te mają na celu promowanie turystyki biznesowej, stąd obecność m.in. na IMEX Frankfurt i przeprowadzenie eventu promocyjnego pt. „Come for sweet memories”.

 

W środę, 20 maja o 10.00 w Hotelu Steigenberger Frankfurter Hof, podczas śniadania biznesowego podejmiemy przedstawicieli branży turystycznej oraz dziennikarzy lokalnych mediów. Przedstawimy naszym gościom walory turystyczne największych miast regionu i samego województwa kujawsko-pomorskiego. Prócz śniadania, prezentacji multimedialnych, nie zabraknie słodkich lokalnych akcentów.

Następnie przeniesiemy się na tereny wystawowe IMEX Frankfurt, gdzie o 17.00 na Stoisku Narodowym G460 rozpocznie się główne wydarzenie promocyjne „Come for sweet memories”. Zaproszeni goście skosztują lokalnych słodkości, zaznajomią się z ofertą turystyki biznesowej regionu oraz będą mieli szansę wygrać weekend w Bydgoszczy.

Wybór miejsca – Frankfurt jest nieprzypadkowy, ma związek z otwarciem 29 marca br. połączenia lotniczego Bydgoszczy z miastem nad Menem. Rejsy lotnicze są adresowane głównie do biznesu, stąd aktywność K-POT w tym czasie i w tym miejscu. 

* meeting-incentive-conferences-event (spotkania–imprezy motywacyjne–konferencje–wydarzenia) 

** Targi IMEX to wydarzenie, gdzie spotyka się branża przemysłu spotkań z całego świata, promując swoje produkty, destynacje oraz poszukując nowych partnerów i inspiracji do organizacji spotkań i wydarzeń. To jedno z najważniejszych światowych spotkań branży MICE (turystyka biznesowa). Co roku to ponad 3 500 wystawców z ponad 150 krajów świata. Oficjalna strona www.imex-frankfurt.com

Katalog ofert bydgoskiej branży spotkań (pdf - wersja angielska)