Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Jarmark Winyli i warsztaty malowania płyt w CH Rondo!

Gdzie?
Jarmark Winyli i warsztaty malowania płyt w CH Rondo!

Informacje od Organizatora:
Tym razem na jarmarku w Centrum Rondo zakręcimy winylami na okrągło! W piątek i sobotę od 10.00 do 20.00 w pobliżu drogerii Sephora i Kwiaciarni Olivia spotkamy się na unikalnym, muzycznym wydarzeniu.
Poczuj klimat sprzed kilku dekad! Przenieś się z nami w lata 80te, gdy królowały płyty winylowe i kasety magnetofonowe. Przypomnij sobie trzeszczenie płyty w adapterze. To będą targi, na których kupisz nie tylko płyty, kasety, plakaty i inne gadżety w styli vintage, ale też wspomnienia.
Spotkaj się z miłośnikami sprzętu audio, z którymi będziesz mógł porozmawiać o starych, kultowych wydarzeniach, a także dowiedzieć się, jak wydobyć ze swojego sprzętu jeszcze lepszy dźwięk! Dziel się wiedzą o ukochanych zespołach i o muzyce z innymi pasjonatami, pełnymi pasji i wiedzy.
Wymieniaj się płytami z innymi fanami winyli, szukaj perełek i skarbów pełnych dźwięku! Przy okazji poznasz nowych ludzi i być może zawrzesz świetne znajomości, bo w towarzystwie prawdziwych pasjonatów nie sposób się nudzić. Dodatkowo czekają tu na Was warsztaty malowania winyli, dzięki którym sędziwym, zdartym krążkom nadacie całkiem nowy wygląd i świeżość, tworząc z nich niepowtarzalne dzieła.
Zabierz ze sobą najmłodszych, dla których tradycyjnie przygotowaliśmy animacje w jarmarkowej atmosferze. Zadbamy, by odwiedzający w każdym wieku mieli mnóstwo rozrywki. Nie zabraknie też licznych promocji w ramach happy hours u naszych najemców.
Przyjdź i daj się wkręcić w winylowe szaleństwo!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand