Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoszcz Festive Market

Gdzie?
Bydgoszcz Festive Market

Tegoroczny Jarmark Świąteczny rozpocznie się 20 listopada i potrwa do 22 grudnia 2021. Stragany z rękodziełem, gastronomią i elementy wesołego miasteczka będą rozlokowane na Placu Teatralnym, moście Staromiejskim, ul. Mostowej i Starym Rynku.


Zapraszamy codziennie od godz. 12:00 do 21:00 aż do 22 grudnia (do 20:00).  


Będzie się można rozgrzać przy czekoladzie, grzańcu czy tradycyjnym barszczu. W ofercie znajdą się także pierogi, krokiety oraz gęsina i ryby wędzone. Będą też sery, wędliny, miody, przetwory i przyprawy. Przy niektórych straganach ustawione będą także stoliki. W trosce o komfort odwiedzających, w pobliżu gastronomicznych punktów postawione zostaną gazowe ogrzewacze.


Oferta gastronomiczna jarmarku to nie wszystko – wśród wystawców będą również handlarze z ozdobami świątecznymi i rękodziełem. Bajkową częścią jarmarku będzie   zimowe wesołe miasteczko . Podczas jarmarku odbędą się także   występy artystyczne . Scena usytuowana będzie na ulicy Mostowej.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand